Lublin. Kobieta pomyliła biegi i wjechała w Biedronkę

biedronka hutnicza lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kobieta przez roztargnienie pomyliła biegi i wjechała autem w Biedronkę znajdującą się przy ul. Hutniczej.

 

Do zdarzenia doszło o godz. 13:35 na ul. Hutniczej. Pracownicy i klienci usłyszeli huk w sklepie. Jak się okazało na zewnątrz, w witrynę sklepu uderzył samochód osobowy. Policję wezwała pracownik sklepu.

 

Jak ustalili policjanci, kierująca oplem kobieta pomyliła pierwszy bieg ze wstecznym, przez co wjechała w sklepową witrynę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zakończyło się mandatem dla kierującej oplem.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W Oplu wsteczny bieg wchodzi w tym samym miejscu co jedynka, kobietka musiała nie zauważyć biegu. Bywa i tak.

    1. Widzisz Piotr, aby wrzucić wsteczny trzeba podnieść krążek do góry i dopiero przesunąć na miejsce jedynki więc chyba różnica jest dość wyraźna. Poza tyn wyjeżdżając z miejsca parkingowego nie rozpędza się człowiek od razu do 50, tylko powoli – to co nie widziała w którym kierunku jedzie?