Lublin: Kłęby dymu wydobywały się z komory silnika autobusu linii 31

Kłęby dymu wydobywały się z komory silnika autobusu linii 31 | fot. Robert Derewenda

Chwile grozy przeżyli pasażerowie autobusu linii 31, który w środę przed godz. 8, jechał w kierunku Os. Poręba. Na przystanku na Al. Racławickich z komory silnika zaczęły wydobywać się kłęby dymu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godz. 8 na przystanku KUL 03 na Al. Racławickich w Lublinie. Na zatoczkę wjechał autobus linii 31. W pewnym momencie pasażerowie zauważyli, że z komory silnika zaczęły wydobywać się kłęby pary. O tym fakcie powiadomiony został kierowca, który udał się do komory silnika, ustalić co jest tego przyczyną.

Jak się okazało, to, co wszyscy wzięli na pożar, było w rzeczywistości tylko awarią. – „Nastąpiła niewielka awaria pojazdu, nieznaczny wyciek płynu. Niezwłocznie został podstawiony pojazd zastępczy. Zatem nic poważnego, co by mogło w jakikolwiek sposób zagrażać bezpieczeństwu pasażerów” – wyjaśnia Justyna Góźdź, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.