Lublin jest fit? Sportowe szaleństwo na targach fitness Lublin 4 FIT

Zdjęcie ilustracji: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktywność fizycznej i zdrowy styl życia od kilku lat cieszą się coraz to większą popularnością w Polsce i na całym świecie. W Lublinie również wydarzenia o takiej tematyce nie mogłoby zabraknąć! Lublin 4 FIT, czyli festiwal aktywnych.

Lublin 4 FIT będzie wydarzeniem, podczas którego uczestnicy  zapoznają się z ofertą lubelskich klubów fitness w formie pokazów na scenie i warsztatów angażujących bezpośrednio odwiedzających (np. Areobik, Zumba, TBC, Pilates, Yoga, Crossfit, rowery).

Projekt będzie obejmował również część wystawienniczą, gdzie będzie możliwość zapoznania się z artykułami wspomagającymi aktywne formy spędzania czasu takimi jak sprzęty do ćwiczeń, odzież, suplementy itp.

Wystawcy, instruktorzy fitness, tancerze i dietetycy

Podczas imprezy będzie można zapoznać się z ofertą lubelskich klubów fitness, siłowni, szkół tańca i wielu innych ośrodków sportowych. Ponadto wśród Wystawców Targów znajdą się sklepy z odzieżą i obuwiem, odżywkami i akcesoriami sportowymi.

Ideą wydarzenia jest promowanie popularnej w ostatnich latach aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zgromadzi ona wokół siebie osoby pełne energii, wiary we własne siły oraz zorientowanych na osiąganie sportowych sukcesów.

Warsztaty fitness

fit

Razem z zespołem trenerów z teamu Ewy Chodakowskiej (najlepsi trenerzy związani z warszawskim studiem Ewy Chodakowskiej) będziecie mogli naładować się pozytywną, sportową energią. Team Ewy Chodakowskiej zajmie się Wami nie tylko od strony fitnessowej – będziecie mieli okazje spotkać również dietetyka ze Studia Be Active, który udzielał będzie konsultacji dietetycznych i robił pomiary składu ciała.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Rafał Maślak. Na warsztatach poznacie jego fitnessowe oblicze i będziecie mogli wziąć udział w prowadzonym przez niego treningu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w godzinach od 9.00 do 18.00 w Targach Lublin przy ulicy Dworcowej 11. Wstęp biletowany.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.