Lublin: Drzewa, krzewy, ławki i kwietniki. "Zielone Miasto Lublin"

Plac Wolności
Śródmieście Lublina w dniu dzisiejszym zostało ożywione poprzez zieleń. Donice z drzewami czy krzewami, ławki i kwietniki. Poprzez takie działania miasto chce poprawić estetykę Lublina i zadbać o wspólną przestrzeń miejską.

Śródmieście Lublina ozdobiły donice obsadzone drzewami oraz krzewami. To efekt prowadzonej wspólnie z mieszkańcami akcji ukwiecania naszego miasta.

Kompozycje roślinne pojawiły się na Krakowskim Przedmieściu, ul. Zielonej, przy pl. Wolności, a także przy skrzyżowaniu ul. Okopowej i ul. Narutowicza oraz ul. Lipowej z ul. Narutowicza.

Do końca czerwca w Śródmieściu pojawią się także rabaty kwiatowe oraz ławki i kwietniki. Poprzez takie działania miasto chce poprawić estetykę Lublina i zadbać o wspólną przestrzeń miejską.

Czy w innych dzielnicach Lublina także powinny zostać podjęte podobne kroki?

fot. spottedlublin.pl & fb Krzysztof Żuk

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.