Lublin. Drugi raz w tym roku padła ofiarą oszustów. Myślała, że pomaga wnukowi

senior na fotelu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Uwierzyła w historię, że jej wnuk spowodował wypadek i może uniknąć odpowiedzialności za określoną sumę pieniędzy. Kobieta już drugi raz w tym roku padła ofiarą oszustów.

W poniedziałek do mieszkanki Lublina zadzwonił mężczyzna przedstawiający za policjanta. Nieznajomy powiedział, że jej wnuk spowodował wypadek drogowy i potrzebne są pieniądze na wpłatę kaucji, by uniknąć aresztowania. Starsza kobieta została poproszona o przekazanie wszystkich oszczędności policjantowi, który miał zgłosić się po gotówkę.

83-latka przygotowała pakunek z zawartością blisko 15 tysięcy złotych. Po pewnym czasie do mieszkania kobiety przyszedł młody mężczyzna, który odebrał pieniądze. Jak się okazało mieszkanka Lublina już nie pierwszy raz padła ofiarą tego typu przestępstwa. W lutym w wyniku oszustwa na „policjanta” straciła blisko 10 tysięcy złotych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.