Lublin. Ciało mężczyzny w wykopie przy ul. Betonowej. Na miejscu pracują policjanci

Ciało mężczyzny z wykopie przy ul. Betonowej w Lublinie | fot. czytelnik Piotr

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało ujawniono dzisiaj rano w wykopie przy ul. Betonowej w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 7.45 na ul. Betonowej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od pracowników LPEC, którzy po dotarciu na miejsce aktualnie wykonywanych robót (skrzyżowanie ul. Krochmalnej z ul. Betonową), ujawnili w jednym z wykopów pod sieć ciepłowniczą ciało mężczyzny.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, przedstawiciele LPEC oraz prokurator. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Trwa ustalanie jego tożsamości.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, którzy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny oraz w jaki sposób znalazł się w wykopie.

Ciało mężczyzny z wykopie przy ul. Betonowej w Lublinie | fot. czytelnik Piotr

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.