Lublin. Ciało kobiety przed wieżowcem na os. Nałkowskich. Wypadła z okna mieszkania

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkanki Lublina, której ciało odnaleziono w poniedziałek rano przed wieżowcem przy ulicy Samsonowicza w Lublinie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek na osiedlu Nałkowskich w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o godz. 7.08, że na trawniku przed wieżowcem przy ul. Samsonowicza leżą zwłoki kobiety, która prawdopodobnie wypadła z okna mieszkania.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 65-latka wypadła z okna mieszkania na 9. piętrze wieżowca. Kobieta poniosła śmierć na miejscu wypadku. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.