Lublin: Brutalnie go pobili, bo przez przypadek trącił jednego z nich barkiem. Są poszukiwani

IMG 20190325 042313
Deptak w Lublinie nocą | fot. Dominik Wąsik

Policjanci poszukują sprawców brutalnego pobicia, do którego doszło w niedzielę nad ranem na lubelskim deptaku. Zalanego krwią mężczyznę zabrało do szpitala pogotowie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę między godz. 5 a 6 rano na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Z przekazanym nam informacji wynika, że 25-letni mężczyzna idąc deptakiem, przez przypadek trącił barkiem jednego z mężczyzn, który jak się okazało, szedł z dwoma kolegami.

Mój brat trącił jednego z nich, przeprosił. Wywiązała się pyskówka, rozeszli się. Po chwili dogonili brata i skopali go po głowie, po ciele. Mężczyźni zbiegli z miejsca pobicia, zakrwawiony został przewieziony do szpitala. Mój brat ma podeszwę odbitą na twarzy. Ktoś musiał coś widzieć, słyszeć” – mówi siostra poszkodowanego.

Sprawa została zgłoszona na policję, która zabezpieczyła nagrania z kamer monitoringu. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone, są o zgłaszanie się na I Komisariacie w Lublinie, ul. Okopowa 2B. Sprawcy pobicia są poszukiwani.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.