Lublin. Biedronka – sklepy całodobowe 24h. Wiemy, które sklepy pracują już przez całą dobę

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

W ramach Akcji 24, Biedronka rozszerza liczbę placówek, które są czynne przez całą dobę. Od tego tygodnia jest już ich ponad 400 w całej Polsce, w tym 6 w Lublinie.

Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów. Już ponad 400 placówek sieci Biedronka jest czynnych przez całą dobę. Dodatkowo ponad 2350 sklepów jest czynnych co najmniej do godz. 23:30. To powrót do słynnej Akcji 24, która podczas pierwszej fazy pandemii, jak tłumaczy sieć, zdała egzamin i umożliwiła robienie bezpieczniejszych zakupów.

„Przygotowaliśmy już ponad 400 sklepów do całodobowej pracy. W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne” – mówi Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Nowością jest promocja dla klientów, którzy zdecydują się na wizytę w sklepach sieci Biedronka w godzinach między 22:00 a 6:00 rano. Mogą oni liczyć na to, że przy zakupie produktów za 99 zł z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy przy kwocie co najmniej 99 zł.

Całodobowe Biedronki w Lublinie

Te sklepy Biedronka w Lublinie są już otwarte przez całą dobę:

  • Biedronka, Lublin ul. Diamentowa
  • Biedronka, Lublin ul. Jana Pawła II
  • Biedronka, Lublin ul. Gęsia
  • Biedronka, Lublin ul. Magnoliowa
  • Biedronka, Lublin ul. Sławinkowska
  • Biedronka, Lublin ul. Lotnicza

Pozostałe Biedronki w Lublinie są czynne do godziny 23.30.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.