Lublin. Bezpłatne karnety na basen dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Ilość ograniczona

basen pływalnia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Rodziny z Lublina posiadające ważną kartę „Rodzina Trzy Plus” mogą ubiegać się o bezpłatne wejściówki i karnety na baseny. Kto pierwszy, ten lepszy. Ilość karnetów jest ograniczona.

Karnety na baseny wydawane będą w środę 7 października w Wydziale Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin (w godz. 7.30 – 15.30) przy ul. Leszczyńskiego 20, w pokoju nr 6 (parter przy wejściu). Wstęp do budynku urzędu odbywa się wyłącznie z zachowaniem dystansu społecznego oraz obowiązkiem stosowania środków ochrony osobistej – maseczki, dezynfekcji rąk.

Do otrzymania bezpłatnych wejściówek na pływalnie wymagane jest posiadanie ważnych Kart „Rodzina Trzy Plus”. Każda duża rodzina ubiegająca się o bezpłatny wstęp na kąpieliska uzyskać może karnety wyłącznie do jednej szkoły, w maksymalnej ilości 3 sztuk.

Ważne! Karnety nie należą się rodzinom posiadającym wyłącznie ogólnopolskie Karty Dużej Rodziny! Liczba karnetów jest ograniczona. Wydział nie prowadzi zapisów na karnety. Obowiązuje system kolejkowy. Karnety wydane na okres wrzesień 2019 – czerwiec 2020 r. tracą ważność i nie podlegają przedłużeniu ani wymianie.

Lista placówek oferujących bezpłatne wejście na basen w okresie wrzesień 2020 – czerwiec 2021 w ramach Programu „Rodzina Trzy Plus”

1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

2. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie (dawne Gimnazjum nr 16)

3. Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie

4. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

5. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie

6. Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia (Zespół Szkół nr 7 w Lublinie)

7. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.