Lublin. Baseny Aqua Lublin, CSR Łabędzia i Strefa H2O jednak nie zamknięte

baseny lublin aqua
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Miejskie baseny w Lublinie nie został zamknięty z powodu epidemii koronawirusa i wprowadzenia w naszym mieście czerwonej strefy. Nie wszyscy mogą jednak z nich korzystać.

W miniony czwartek rząd ogłosił nowe ograniczenia z powodu epidemii koronawirusa dla czerwonej strefy, w której od soboty 17 października znajduje się Lublin. Na liście znalazło się zamknięcie siłowni czy basenów. Jak się jednak okazuje baseny miejskie w Lublinie są otwarte, ale nie dla wszystkich.

Z basenów zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie (basen olimpijski i basen do nauk pływania w Aqua Lublin, basen sportowy i basen do nauk pływania w Centrum Łabędzia, Strefa H2O), można korzystać według następujących zasad:

– uczniowie i studenci w ramach zajęć lekcyjnych oraz treningów;
– zorganizowane zajęcia sportowe prowadzone przez podmioty zewnętrzne współpracujące z MOSiR Bystrzyca w ramach umów;
– grupowe nauki pływania prowadzone przez MOSiR Bystrzyca (od 20.10.2020 r.);
– zorganizowane zajęcia aquafitness (od 20.10.2020 r.).

Dla klientów indywidualnych baseny są zamknięte.

Do odwołania zamknięte pozostają Saunarium i Aquapark w Aqua Lublin. Wejście na basen w Strefie H2O odbywa się przez Aqua Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.