Lublin: Awaria sieci wodociągowej. Wody jutro może nie być w pięciu dzielnicach

faucet 989515 1280 e1453999461249
Zdjęcie ilustracji: pixabay.com

Pięć dzielnic Lublina może nie mieć wody. Powodem jest magistrala sieci wodociągowej, która uległa awarii.

W piątek 29 stycznia od godzin porannych do popołudniowych możliwe będą utrudnienia w postaci niższego ciśnienia w sieci wodociągowej. Mogą je odczuć mieszkańcy Czechowa, LSM – u, Czubów, Węglina oraz Konstantynowa. W tych dzielnicach mogą również przejściowo wystąpić chwilowe braki w dostawie wody.

MPWiK zapowiada, że dołoży wszelkich starań, aby utrudnienia potrwały jak najkrócej. Według zapowiedzi ciśnienie do rur wróci jutro po południu.

– Prosimy Mieszkańców Lublina o zgłaszanie wszelkich zaobserwowanych odstępstw w jakości dostarczanej wody pod bezpłatny numer pogotowia wodociągowo-kanalizacyjnego – apeluje Marcin Bielesz, rzecznik prasowy MPWiK w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.