Lublin. Awaria wodociągu i planowane prace na sieci. Sprawdź, gdzie dziś nie ma wody

kran woda
Przerwa w dostawie wody | fot. pixabay

MPWiK w Lublinie pracuje nad usunięciem awarii sieci wodociągowej, do której doszło w dzielnicy Czuby Północne. Na dziś zaplanowane też prace modernizacyjne na Sławinie.

Awaria sieci wodociągowej

„Bez dopływu zimnej wody jest budynek nr 8 i 10 oraz część 9, posesje przy ul. Dziewanny w Lublinie. Wodę dowieziemy zastępczo beczkowozem” – informuje w komunikacie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie. Awaria powinna zostać usunięta do godz. 14.30.

Prace na sieci wodociągowej

„W związku z zaplanowanymi pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicy Tulipanowej od numeru 41 do 71 oraz 46 do 60 w godzinach 9.00-12.00” – informuje MPWiK.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.