Lublin: Awaria sygnalizacji na rondzie Witolda Pileckiego. Mazda wjechała w słup

54368120 319013465640370 6005259209258565632 n
Mazda uderzyła w słup na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Ducha | fot. czytelnik Luk Jas

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy chcący wjechać w ul. Ducha od strony ronda Witolda Pileckiego. Doszło tam do uderzenia mazdy w słup oświetleniowy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 13.20 na rondzie im. Rotmistrza Witolda Pileckiego (skrzyżowanie al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. gen. Ducha) w Lublinie.

Z informacji jakie przekazali nam Czytelnicy wynika, że kierowca mazdy zjeżdżający z ronda w ul. Ducha wjechał w słup oświetleniowy w okolicach przejścia dla pieszych.

W wyniku uderzenia w słup pomocy medycznej wymagał kierujący mazdą. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia – zwężenie wjazdu w ul. Ducha do jednego pasa.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu również nie działa sygnalizacja świetlna.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.