LUBLIN: Autobus miejski potrącił kobietę stojącą na wysepce. Trafiła do szpitala

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kierowca autobusu komunikacji miejskiej potrącił kobietę stojącą na wysepce, rozdzielającą pasy ruchu. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 11.30 na skrzyżowaniu Al. Tysiąclecia z ul. Lubartowską. Doszło tam do potrącenia kobiety przez autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca autobusu linii nr 18 obsługiwanego przez MPK Lublin, jadąc w kierunku ul. Dolnej 3 Maja, zauważył, że światło na sygnalizatorze zmienia się na żółte. Zaczął gwałtownie hamować i uderzył lewym rogiem pojazdu kobietę, która stała na wysepce, rozdzielającej pasy ruchu.

Kobieta trafiła do szpital na badania. W momencie hamowania pojazdu jeden z pasażerów przewrócił się. Jego obrażenia nie były na tyle poważne, aby zabierać go do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Z powodu zdarzenia, zablokowane są dwa pasy drogowe w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się prawym, skrajnym pasem. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.