Lublin: 30-latek wyrwał kobiecie torebkę i uciekł

napis policja na masce samochodu
fot. Policja

Wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież szczególnie zuchwałą. Mężczyzna wyrwał kobiecie torebkę i uciekł. Dzięki szybkie interwencji policjantów i po kilku minutach został obezwładniony, a mienie wrócił do właścicielki.

Kradzież szczególnie zuchwała przy ulicy Filaretów

W poniedziałek przy ulicy Filaretów w Lublinie do idącej ulicą studentki podbiegł nieznany mężczyzna. Sprawca z zaskoczenia wyrwał jej z ręki torebkę i uciekł w pobliskie osiedle. Kobieta straciła dokumenty i telefon o wartości blisko 4 000 złotych. Na miejsce od razu wezwała policjantów z komendy miejskiej.

Do działań skierowano najbliższe patrole wywiadowców. Funkcjonariusze zaczęli przeczesywać okolicę. Po chwili zorientowali się, że sprawca ukrył się na klatce schodowej jednego z bloków. Policjanci zablokowali windę i wyjście z budynku. Sprawca stracił możliwość ucieczki. Został zatrzymany. Miał przy sobie skradzione mienie, które zostało zabezpieczone.

30-latek na 4. komisariacie usłyszał zarzuty kradzieży szczególnie zuchwałej. Decyzją prokuratora trafił pod dozór Policji. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.