Lubelskie zmagania CITY TRAIL na półmetku [zdjęcia]

Lublin 3 12 2016 4

Sobotni bieg był już trzecim w cyklu CITY TRAIL. Na 5-kilometrowej trasie zwycięstwo odnieśli Magdalena Kłoda i Jarosław Bimkiewicz. Linię mety minęło 371 biegaczy. 

Magdalena Kłoda to zwyciężczyni również poprzedniego biegu nad Zalewem Zemborzyckim. W sobotnich zawodach uzyskała wynik 19:21. Drugie miejsce zajęła najlepsza zawodniczka wszystkich (trzech) poprzednich edycji CITY TRAIL w Lublinie – Joanna Wasilewska (19:51), a trzecie – Monika Kosz (20:10).

Wśród mężczyzn najlepszy był Jarosław Bimkiewicz. Jego czas to 17:14. Drugie miejsce wywalczył Cezary Bednarz (17:20), a trzecie – Damian Jastrzębski (17:41).

– Sobotni wynik jest słabszy niż przed miesiącem, bo warunki na trasie były mniej sprzyjające. Nie brakowało błota i śliskich fragmentów, na których trzeba było szczególnie uważać – podkreślił Jarosław Bimkiewicz.

Cykl CITY TRAIL w edycji 2016/2017 potrwa w Lublinie do 11 marca 2017. Najbliższe zawody są zaplanowane na 7 stycznia. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą co najmniej cztery z sześciu biegów otrzymają pamiątkowy medal, a najlepsi będą dodatkowo nagrodzeni. Podsumowanie cyklu będzie siódmą imprezą, o charakterze uroczystej gali.

Zdjęcia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.