Lubelskie: Wzmożone kontrole policji na krajowej dziewiętnastce

68 122164
Kontrola prędkości na krajowej 19 | fot. KWP w Lublinie

Kierowcy, poruszający się drogą krajową nr 19 powinni zachować szczególną ostrożność. Od poranka do późnego wieczora na tej trasie policjanci prowadzą wzmożone kontrole prędkości.

W środę od godz. 6 na drodze krajowej nr 19 funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania. Na tej trasie będzie można spotkać większą liczbę patroli policyjnych, którzy kontrolować będą kierowców. Działania zakończą się o godz. 22.

Dzisiejsze działania przebiegają na terenie powiatów lubelskiego, lubartowskiego, bialskiego, radzyńskiego, kraśnickiego i janowskiego. Policjanci wyposażeni w mierniki prędkości oraz videorejestratory będą zwracać uwagę na przypadki łamania przepisów przez kierujących pojazdami.

– Mundurowi sprawdzą prędkość z jaką poruszają się kierujący, stan trzeźwości, stan techniczny pojazdów, czy też sposób przewożenia pasażerów – informuje podkom. Anna Kamola z lubelskiej policji.

Mundurowi będą podejmować interwencje dotyczące popełnianych wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym, jak np., nieprawidłowe wyprzedzanie, nieudzielanie pierwszeństwa, będą reagować także na wykroczenia popełniane przez pieszych.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. kontrola na kontroli i kontrolą pogania ostatnio. Dobrze, że jest Yanosik