Lubelskie Święto Młodego Cydru 2018. „Przyjęcie w sadzie”

Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018 Lublin | MATERIAŁY ORGANIZATORA

W tym roku Lubelskie Święto Młodego Cydru obchodzi 5. urodziny. Z tej okazji 500 mieszkańców Lublina weźmie udział w „Przyjęciu w sadzie”.

W tym roku Lubelskie Święto Młodego Cydru w Lublinie odbędzie się 15 września, tradycyjnie na terenie Starego Miasta. Pierwsze zbiory jabłek i pierwszy młody cydr będziemy świętować już po raz piąty. Co czeka nas podczas wydarzenia?

– Rozdamy pięć ton jabłek, rozbijemy 500-litrową beczkę Młodziaka, zamiast tortu upieczemy ogromną szarlotkę, rozdamy ponad 500 prezentów, a 500 mieszkańców Lublina zaprosimy na prawdziwe „Przyjęcie w sadzie”, podczas którego wspólnie odkryjemy, jak smakuje Lublin – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

– Beczkę 500 litrowego Młodziaka rozbijemy w sobotę 15 września w samo południe na Rynku Starego Miasta, by wspólnie spróbować, jak smakuje pierwszy cydr z tegorocznych zbiorów jabłek – dodają organizatorzy.

Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018

Wieczorem na Błoniach pod Zamkiem odbędzie się finał trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018. Tam zobaczymy wszystkie gwiazdy tegorocznej odsłony trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata.

Obdarzona zmysłowym głosem Kasia Lins zaprezentuje klimatyczne utwory z płyty „Wiersz ostatni”, Marcelina wystąpi z roztańczonym materiałem zapowiadającym nową płytę (oczywiście zabrzmi „Tańcz”), Bitamina zaprosi do swojego świata, pełnego nieoczywistych dźwięków i tekstów, a Smolik // Kev Fox pokażą nowe, bardziej energetyczne oblicze z repertuarem wręcz stworzonym do plenerowych imprez.

Gościem specjalnym finałowego koncertu będzie Happysad, zespół znany z melodyjnego rocka, prezentujący się ostatnio w bardziej refleksyjnym wydaniu. Ma na koncie ponad 1000 koncertów, 3 platynowe i 4 złote płyty!

Wstęp na koncert jest bezpłatny.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.