Lubelskie: Mróz zbiera śmiertelne żniwo. Z wychłodzenia zmarły dwie osoby

68 122366
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Utrzymująca się od kilku dni niska temperatura powietrza przyniosła kolejne ofiary. We wtorek na terenie województwa lubelskiego z wychłodzenia zmarły dwie osoby.

Pierwsza ofiara niskich temperatur została ujawniona we wtorek na terenie jednej z posesji w gm. Horodło (powiat hrubieszowski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mężczyzna w trakcie powrotu do domu ze sklepu najprawdopodobniej przewrócił się na własnej posesji i z uwagi na niską temperaturę, zmarł z powodu wyziębienia.

Tego samego dnia w rejonie Al. Zygmuntowskich w Lublinie w przyczepie kempingowej ujawniono niedającego oznak życia mężczyznę. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. Najprawdopodobniej zgon mężczyzny mógł nastąpić w wyniku wyziębienia. Policjanci ustalają personalia tego mężczyzny.

Pamiętajmy, że obowiązkiem każdego z nas jest reagowanie na cudzą krzywdę. Nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy zwłaszcza teraz mogą potrzebować naszej pomocy. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 112 lub 997 lub 986, by uchronić kogoś od wychłodzenia i uratować czyjeś życie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.