Lubelskie: Dziś w nocy intensywne opady śniegu. Uwaga na drogach!

IMG 20180119 003552
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla województwa lubelskiego ostrzeżenie o intensywnych opadach śniegu. Na drogach może być bardzo ślisko.

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej na terenie województwa lubelskiego w najbliższych godzinach warunki na drogach mają znacznie się pogorszyć. A to za sprawą opadów intensywnego śniegu, który będzie sypać przez całą noc i niedziele.

Intensywne opady śniegu mogą znacznie ograniczać widoczność na drogach oraz utworzyć śliską warstwę śniegu na jezdniach. Według prognoz pokrywa śnieżna w naszym regionie może wynosić od 7 do nawet 14 centymetrów.

„Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 7 cm do 14 cm” – prognozuje Anna Woźniak z IMGW.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.