Lubelskie: Atak zimy. Trudne warunki na drogach w naszym regionie

IMG 20180215 072533
Śnieg i błoto pośniegowe na drogach | fot. Dominik Wąsik

Trudne warunki do jazdy dają się we znaki kierowcom na drogach Lublina i województwa lubelskiego. Ostrzegamy kierowców: drogi są bardzo śliskie.

Choć służby drogowe są w terenie, na jezdniach jest ślisko. Na jezdniach leży cienka warstwa śniegu/lodu spowodowana nocnymi opadami marznącego deszczu. Kierowcy powinni bardzo uważać w czasie jazdy.

W niedzielę strażacy mieli 34 interwencje związane z kolizjami i stłuczkami, gdzie główną przyczyną była nieostrożna jazda kierowców, mimo trudnych warunków na drogach.

Nawierzchnia dróg krajowych jest czarna i mokra. Na drogach wojewódzkich miejscami leży warstwa błota śniegowego, miejscami może być ślisko.

Pogoda na poniedziałek 19.11.2018

Poniedziałek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą 1 st. C na plusie. W nocy temperatura spadnie do -3 st. C. Ze wschodu powieje silny, choć umiarkowany wiatr.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.