Lubelskie: 4-latek wyszedł niezauważony z domu i oddalił się w nieznanym kierunku AKTUALIZACJA

Zdjęcie ilustracyjne

Kilkudziesięciu policjantów i inne osoby poszukują 4-letniego Marka, który wyszedł przed południem z posesji przez otwartą bramę i oddalił się w nieznanym kierunku.

Z ustaleń policjantów wynika, że 4-letni Marek przed godz. 12 wyszedł przez otwartą bramę z terenu posesji w miejscowości Burzec w gminie Wojcieszków (powiat łukowski) i poszedł w nieustalonym kierunku.

W chwili zaginięcia chłopczyk ubrany był w niebieską bluzę z nadrukiem małpy, granatowe spodnie dresowe, niebieskie buty na rzepy. Dziecko ma około metra wzrostu. W tej chwili trwa akcja poszukiwawcza.

W działaniach łukowskich policjantów wspiera kilkudziesięciu policjantów z OPP w Lublinie, przewodnicy z psami tropiącymi, jednostki straży pożarnej, pracownicy nadleśnictwa. W poszukiwaniach wykorzystywany jest także policyjny dron.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu chłopca, bądź miały w ostatnim czasie z nim kontakt, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

>>> Aktualizacja: Tragiczny finał poszukiwań czteroletniego Marka. Znaleziono ciało chłopca

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.