Lubelska Sztafeta Olimpijska – Paryż 2024. Wygraj rower w konkursie

grafika lubelska sztafeta olimpijska
fot. Materiał organizatora

Fundacja im. Tomasza Wójtowicza we współpracy z Miastem Lublin oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” przygotowała cykl wydarzeń, których celem jest promocja uniwersalnych idei olimpijskich i uhonorowanie wybitnych sportowców, lublinian, którzy dostąpili zaszczytu udziału w najważniejszej imprezie sportowej na świecie.

Lubelska Sztafeta Olimpijska – Paryż 2024 – program wydarzeń

Konkurs plastyczny Olimpionik — Igrzyska oczami dziecka

Konkurs dla uczniów klas 1 – 3 oraz 4 – 6 szkół podstawowych naszego miasta. Konkurs polega na przygotowaniu prac o tematyce olimpijskiej, które zostaną poddane ocenie. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone i wyeksponowane w Centrum Historii Sportu w Lublinie oraz na terenie Dworca Metropolitalnego. Prace do lubelskiej Areny dostarczać można do 18 marca. Do wygrania atrakcyjne nagrody w tym rowery.

Regulamin konkursu plastycznego „Olimpionik – Igrzyska Oczami Dziecka”

Spotkanie Klubu Olimpijczyka w Lublinie

Już 20 marca w przestrzeniach stadionu Arena Lublin po raz pierwszy od kilku lat odbędzie się spotkanie sportowców, którzy tak jak ja mieli niesamowitą możliwość uczestniczenia w Igrzyskach Olimpijskich. To wyjątkowe spotkanie będzie okazją nie tylko do snucia wspomnień o tych wyjątkowych chwilach, ale także do rozmowy o tym co możemy zrobić, aby kolejne pokolenia mieszkańców naszego miasta.

Spotkania z Olimpijczykami w lubelskich przedszkolach.

Tym razem adresatami spotkań z nami, sportowcami będą najmłodsi, którym opowiemy o swoich doświadczeniach i pracy, jaką wykonaliśmy w drodze na Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa Europy i Świata.

Debata: „Przyszłość lubelskiego sportu”

Odbędzie się 4 kwietnia 2023 r. i zaprosimy do udziału w niej wszystkich tych, którzy na co dzień pracują na rzecz upowszechniania sportu wśród mieszkańców Lublina. Podsumujemy dotychczasowe sukcesy, porozmawiamy o porażkach, ale przede wszystkim wyrazimy nasze plany, nadzieje i oczekiwania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.