Lubelska Straż Pożarna będzie w tym roku obchodzić 150-lecie. Zaprojektuj logo i wygraj 3000 złotych

Państwowa Straż Pożarna
Państwowa Straż Pożarna | fot. Dominik Wąsik

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie ogłosiła konkurs na zaprojektowanie logo z okazji 150-lecia Straży Pożarnej w Lublinie. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 3000 złotych.

Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Grzegorz Alinowski ogłosił konkurs na projekt logo z okazji 150-lecia Straży Pożarnej w Lublinie. Logo będzie miało zastosowanie do celów promocyjnych, identyfikacyjnych, a także popularyzatorskich, związanych z działalnością straży pożarnej.

Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych osób fizycznych, w szczególności do grafików, projektantów, artystów plastyków, absolwentów i pracowników naukowych wyższych uczelni o profilu artystyczno-plastycznym. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, stale zamieszkują terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Prace można nadsyłać do 28 lutego 2023 r., do godz. 15:30. Nagrodą jest udzielenie zamówienia i zawarcie umowy na wykonanie projektu logo 150-lecia istnienia Straży Pożarnej w Lublinie, za którego wykonanie zwycięzca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 3000 złotych.

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronach internetowych miejskiej i wojewódzkiej PSP.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.