Lubelska Służba Więzienna szuka pracowników. Nabór do 21 kwietnia

Służba Więzienna
Służba Więzienna | materiały prasowe

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie prowadzi rekrutację dla osób, które chciałyby pełnić rolę funkcjonariusza Służby Więziennej w jednostkach okręgu lubelskiego. Stanowiska czekają w Areszcie Śledczym w Radomiu i Zakładzie Karnym w Żytkowicach.

Praca w Areszcie Śledczym i Zakładzie Karnym

Służba Więzienna w jednostkach okręgu lubelskiego poszukuje 40 pracowników na stanowiska strażnika działu ochrony do Aresztu Śledczego w Radomiu i Zakładu Karnego w Żytkowicach. Na złożenie dokumentów nie zostało już wiele czasu, nabór trwa bowiem do 21 kwietnia.

Do obowiązków strażnika działu ochrony należy m.in. kontrola pobieżna i kontrola osobista osadzonych. Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności: nadzór osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, przeszukania, interwencje, praca z bronią palną.

Praca w systemie wielozmianowym. Zmiany trwające po 12 godzin, po których następują 24 godziny wolne od służby, jeżeli zadania służbowe były wykonywane w porze nocnej lub jednozmianowy: przez 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Wymagania, jakie są stawiane kandydatom do Służby Więziennej, to:

– obywatelstwo polskie,

– ukończone 18 lat,

– pełna zdolność do czynności prawnych,

– niekaralność,

– odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie (minimum średnie),

– zdolność psychiczna i fizyczna pozwalająca na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Strażnik Działu Ochrony ZAROBKI

Wynagrodzenie funkcjonariusza Służby Więziennej składa się z uposażenia zasadniczego oraz dodatku do uposażenia zależnego od stopnia, stanowiska czy stażu. Na początek wynagrodzenie brutto na stanowisku strażnik działu ochrony wynosi 4 327 zł, a 3 591 zł netto (na rękę).

Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej sw.gov.pl.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tak zniszczyli służbę że teraz złodziej na głowę weźmie albo co gorsza nożyczki . A góra powie że oddziałowy prowokował osadzonego a sąd powie ryzyko zawodowe .

  2. Dajcie sobie ludzie spokój z SW. 7 lat na oddziale. Z dnia na dziej coraz gorzej. Lepiej już policja lub wojsko. Zarobki o niebo lepsze.

  3. Nie życzę nikomu takiej roboty. Wszystko jest dobrze jak nie dochodzisz swoich praw i siedzisz cicho.
    Mam za sobą kilka lat służby, uległem wypadkowi w czasie ćwiczeń w jednostce. Uraz kręgosłupa i utrata przytomności- zero pomocy medycznej po wypadku (pomimo obowiązku udzielenia pomocy z urzędu przez pracodawcę) a za przebywanie na l4 rozpoczęły się szykany i zastraszanie wyrzuceniem że służby oraz komisję lekarskie MSW które miały w założeniu udowodnić że nic się nie stało a zwolnienie lekarskie było BEZZASADNE (6 tygodni kołnierz ortopedyczny) . Przepisy i zasady to jedno a rzeczywistość to zupełnie inna bajka.