Lubelska policja poszukuje sprawców rozboju

68 777451

Lubelska policja poszukuje dwóch sprawców rozboju, którzy zaatakowali mężczyznę wychodzącego od jubilera. Przewrócili go na chodnik i pobili, zabierając torbę z zawartością złotych i srebrnych wyrobów jubilerskich.
 
Do zdarzenia doszło 19 czerwca około godziny 16.30 przy ul. Narutowicza 14. Do chwili obecnej sprawcy nie zostali ustaleni, dlatego zwracamy się z apelem do osób, które rozpoznają sprawców, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Lublin. Informację można przekazywać również telefonicznie pod nr 81 535-44-32 lub kom. 695-881-241. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.
 
Sprawę prowadzą kryminalni z KMP w Lublinie. Jak wynika z ich ustaleń 19 czerwca około godziny 16.30 przy ul. Narutowicza 14, dwaj młodzi sprawcy zaatakowali mężczyznę wychodzącego od jubilera. Przewrócili go na chodnik i pobili, zabierając torbę z zawartością złotych i srebrnych wyrobów jubilerskich. Policjanci zabezpieczyli monitoring. Sporządzone zostały również portrety pamięciowe.

 

 

Źródło policja.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.