Te dziewczyny walczą o tytuł najpiękniejszej. Gala Lubelska Miss Studentek po raz dziesiąty

Piękno, humor, entuzjazm, energia – takie priorytety stawiają przed sobą organizatorzy dziesiątej już edycji wyborów Lubelskiej Miss Studentek.

 

Wybory Miss Studentek to impreza, którą co roku przygotowują samorządy studenckie wraz z agencją Promoters. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz środowiska i ma swoją dziesięcioletnią tradycję oraz społeczność zainteresowaną przedsięwzięciem.

 

– Chcemy mocno wyeksponować fakt, że wiele dziewczyn, które brały udział w konkursie robi w życiu, ciekawe rzeczy i osiąga sukcesy – mówi Małgorzata Urbaś, organizatorka wyborów, finalistka Miss Studentek 2014. Zaproszenie na galę otrzymały finalistki wszystkich poprzednich edycji. Udział potwierdziło ponad 50 byłych miss.

 

W tym roku w wyborach bierze udział 17 finalistek wyłonionych podczas castingów. Tradycyjnie zgłosiło się wiele studentek pochodzących z Ukrainy.

 

– Często zarzuca się naszemu konkursowi, że to lubelska ukraińska miss. Nie nie poradzimy na to, że mamy w Lublinie wiele wspaniałych studentek zza wschodniej granicy. Ponadto, Ukraińcy inaczej podchodzą do kwestii piękna. Wydaje się, że tam nie ma stereotypu, że piękna kobieta nie grzeszy inteligencją. Stąd zapewne wielkie zainteresowanie właśnie studentek zza Buga – komentuje Gosia Urbaś.

 

Oprócz trzech głównych tytułów, zostaną także przyznane tytuły komplementarne: Miss Wdzięku, Miss Foto, Miss Publiczności, Miss Internetu (głosowanie trwa) oraz Najsympatyczniejsza Miss.

 

Finalistki zaprezentują się w sukienkach Mix & Match, strojach casualowych oraz kostiumach kąpielowych. Podczas finałowego pokazu i koronacji zaprezentują się w sukienkach zaprojektowanych przez Aleksandrę Młynarską.

 

Gala finałowa odbędzie się w czwartek, 25 maja w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15). Start imprezy o godz. 19. Bilety na wydarzenie dostępne są w Padbarze (Grodzka 1) oraz na stronie www.lubelskamiss.pl.

 

Zdjęcia | fot. Szymon Mandziarz OTE

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.