Lubelska Liga Gier Miejskich. Trwają zapisy do trzeciej edycji gry miejskiej

Maraton Lubelski | fot. Maraton Lubelski

Lubisz wyzwania i dobrą zabawę? Weź udział w trzeciej edycji gry miejskiej organizowanej przez Lubelską Ligę Gier Miejskich. Tematem przewodnim będzie Maraton Lubelski.

Lubelska Liga Gier Miejskich jest to cykl tematycznych gier miejskich organizowanych podczas ważnych dla Lublina wydarzeń kulturalnych lub imprez sportowych. Najbliższa edycja odbędzie się 21 września w Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie.

To już III gra miejska w ramach cyklu Lubelska Liga Gier Miejskich. Tym razem nawiążemy do Maratonu Lubelskiego i biegów organizowanych w ramach biegowego Grand Prix Lublina” – mówi Jakub Gęca, współorganizator wydarzenia.

Tym razem na graczy czeka 6 punktów kontrolnych w miejscach związanych z Maratonem Lubelskim, na trzech stacjach gracze usłyszą pytania natomiast na pozostałych stacjach będą mieli do wykonania zadania.

Na każdej stacji czekać będzie grupa sędziów, którzy będą wpisywać uczestnikom punkty za wykonane zadania” – tłumaczy Jakub Gęca.

Każdy uczestnik otrzyma upominek, a na najlepsze drużyny czekają gadżety i vouchery od partnerów Lubelskiej Ligi Gier Miejskich. 

Udział w grze jest bezpłatny, daj się ponieść dobrej zabawie już 21 września od godziny 13:00. Nie czekaj, zapisz się!

Drużyny liczące od 1 do 4 graczy i składające się zarówno z dorosłych, jak i z młodzieży i dzieci mogą zapisywać się poprzez stronę internetową –Lubelska Liga Gier Miejskich.

Link do wydarzenia – www.facebook.com/events/2518236021577032

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.