Lubelska Karta Turysty ułatwi zwiedzanie Lublina

Lubelska Karta Turysty ma pozwolić oszczędzić czas i pieniądze odwiedzającym Lublin. Karta uprawnia do promocji i zniżek u partnerów projektu.

 

Ma ona format karty kredytowej i jest przeznaczona dla turystów odwiedzających nasze miasto. Z kartą turysty bezpłatnie zwiedzisz wszystkie lubelskie muzea i większość atrakcji turystycznych miasta. Dostaniesz również zniżki w niektórych restauracjach, hotelach czy sklepach z pamiątkami. Przy wyborze pakietu z komunikacją miejską możesz bezpłatnie jeździć komunikacją miejską.

 

– Karta upoważnia do zniżki od 10 do 25 % w placówkach naszych partnerów, którzy dołączyli do projektu – informuje Dorota Lachowska, dyrektor Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Do projektu przystąpiło 18 partnerów i 35 punktów partnerskich działających w obszarze turystyki, rekreacji, gastronomii i kultury w Lublinie.

 

Karty można nabyć w dwóch wersjach czasowych – 24 i 48 godzinna. Dlaczego właśnie w tych dwóch wariantach? – Turyści przyjeżdżają do nas na dzień lub na weekend – dodaje Lachowska.

 

Cennik karty

Bez komunikacji miejskiej

24 godzinna

– Normalna – 45 zł

– Ulgowa – 35 zł

72 godzinna

– Normalna – 65 zł

– Ulgowa – 50 zł

Z komunikacją miejską

24 godzinna

– Normalna – 58 zł

– Ulgowa – 42 zł

72 godzinna

– Normalna – 87 zł

– Ulgowa – 61 zł

 

Kartę można kupić przez internet (www.lublincard.eu), w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, w Piwnicy pod Fortuną oraz na lotnisku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.