Lubelska jesień na talerzach. Kolejna odsłona Restaurant Week w Lublinie

IgorHaloszka RestaurantWeek2016 2

Od 21 do 30 października w najlepszych restauracjach w mieście będzie można zjeść specjalne trzydaniowe menu w promocyjnych cenach.

Restaurant Week odbywa się w największych miastach Polski. Restauracje, które biorą udział w wydarzeniu przygotowują specjalne festiwalowe menu. Trzydaniowy posiłek (przystawki, danie główne i deser) kosztuje wtedy 39 zł.

Tegoroczna jesienna edycja jest promowana pod hasłem „Towarzyskość to zdrowie!”.

– Cieszę się, że Festiwal żyje swoim życiem i rozwija się, zmienia się. Podoba mi się tegoroczna idea, mówiąca, że towarzyskość to zdrowie. Jak jeszcze do tego dołączymy wspólny posiłek przy stole, przybliżymy się zapewne do spędzania smacznie czasu z bliskimi, a nie ze smartfonem w ręku – mówi Iwona Baruk, właścicielka Restauracji Atrium.

Festiwal jest idealną okazją, aby odwiedzić najlepsze Restauracje w naszym mieście, spotkać się w nich z bliskimi i spędzić wyjątkowy czas przy stole. Aby jeszcze bardziej rozbudzić polską towarzyskość, organizatorzy promują liczniejsze wspólne wyjścia na Festiwal. – Przy Rezerwacji 8-osobowego stolika ósmy Gość odwiedza Restaurację za darmo – dodaje Anna Jośko, organizatorka Restaurant Week.

Restaurant Week w Lublinie. Lista lokali

W festiwalu wezmą udział najlepsze restauracje w Lublinie m.in: 16 stołów, Atrium, Aventino, Beletage (IBB Grand Hotel Lublinianka), Browar Grodzka 15, Chleb Powszedni, Czarcia Łapa, Ego (Hotel Alter), Hotel Europa, Hotel Luxor, In Between, Insomnia, Od kuchni, Perłowa, Restauracja Sarzyński, Thai Story, The Olive (Hotel Ilan), Toskania, Trybunalska, Orient Express.

Festiwal Najlepszych Restauracji Restaurant Week odbędzie się w terminie 21-30 października. Szczegóły oraz formularz do rezerwacji stolika znajdziecie na stronie: Restaurant Week.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.