Lubelscy uczniowie w finale Pucharu Świata Młodych Cukierników we Włoszech

Lubelscy uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego będą reprezentować Polskę w Pucharze Świata Młodych Cukierników, który jest organizowany w Rimini (Włochy).

 

Agata Wolfram i Renata Buczek z Technikum Przemysłu Spożywczego pod kierownictwem pana Tomasza Machonia, nauczyciela praktycznej nauki zawodu i mistrza cukiernictwa, będzie reprezentować Polskę, współzawodnicząc w gronie dziesięciu najlepszych drużyn świata.

 

Udział w tym prestiżowym wydarzeniu to duży sukces lubelskich uczniów. Start drużyny cukierników Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Pucharze Świata Młodych Cukierników został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Lublin. Wyjazd drużyny wspiera finansowo Kancelaria Prezydenta Miasta.

 

Życzymy powodzenia!

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlaczego publikowany jest wizerunek osoby, która nie jedzie na mistrzostwa świata do Rimini?