Lubelscy policjanci dostaną maski antysmogowe

policja smog maski antysmogowe

Policja jest zaniepokojona stanem powietrza w Polsce. W związku z tym komendant główny zlecił zakup masek antysmogowych dla funkcjonariuszy z całej Polski.

 

Smog w Lublinie na przełomie ostatnich tygodni przekraczał wszystkie normy. W tej sytuacji o bezpieczeństwo mundurowych postanowili zadbać ich szefowie.

 

Policjanci w całej Polsce mają dostać specjalne maseczki. Maski dostaną ci policjanci, którzy pełnią służbę w terenie i na drogach, więc są szczególnie narażeni na działanie smogu i spalin. Jednak ich noszenie nie będzie obowiązkowe.

 

Nie wiadomo jeszcze, ile antysmogowych masek zostanie kupionych. Na polecenie komendanta głównego trwają wyliczenia, ile ich potrzeba.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.