Lubelscy policjanci dostaną maski antysmogowe

policja smog maski antysmogowe

Policja jest zaniepokojona stanem powietrza w Polsce. W związku z tym komendant główny zlecił zakup masek antysmogowych dla funkcjonariuszy z całej Polski.

 

Smog w Lublinie na przełomie ostatnich tygodni przekraczał wszystkie normy. W tej sytuacji o bezpieczeństwo mundurowych postanowili zadbać ich szefowie.

 

Policjanci w całej Polsce mają dostać specjalne maseczki. Maski dostaną ci policjanci, którzy pełnią służbę w terenie i na drogach, więc są szczególnie narażeni na działanie smogu i spalin. Jednak ich noszenie nie będzie obowiązkowe.

 

Nie wiadomo jeszcze, ile antysmogowych masek zostanie kupionych. Na polecenie komendanta głównego trwają wyliczenia, ile ich potrzeba.

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.