Lubartów: Zaginął Piotr Kościołek

Policjanci z Lubartowa poszukują zaginionego 32 – letniego Piotra KOŚCIOŁEK z miejscowości Łucka. Mężczyzna był widziany po raz ostatni 30 lipca b. r. około godziny 16.30. Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z policją w Lubartowie.

Zaginiony to:

Piotra KOŚCIOŁEK
ur. 1982
zam. Łucka

Mężczyzna  30 lipca b.r. około godz. 16:30 wyszedł z domu do fryzjera, gdzie nie dotarł.

Rysopis  zaginionego: 183 cm wzrostu, ok. 180 kg wagi, oczy szare. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieskie jeansy, czerwoną koszulkę polo w biało czarne paski, czarne skórzane pantofle. 32-latek leczy się na schizofremię.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z policją w Lubartowie, pod nr tel. 81 855 20 31 lub 997.

68-68121materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.