Pomyliła gaz z hamulcem. Wjechała w pieszych

IMG 20171010 164017
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Młoda mieszkanka Lubartowa siedząca za kierownicą Volkswagena Golfa pomyliła gaz z hamulcem. Na przejściu dla pieszych potrąciła dwóch mężczyzn.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na ul. 1-go Maja w Lubartowie. Jak ustalili policjanci, kierująca vw golfem mieszkanka Lubartowa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na ul. 1-go Maja i skręcając w lewo w kierunku ul. Cichej na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła dwóch mężczyzn.

 

Policjanci w rozmowie ze sprawczynią zdarzenia ustalili, że kobieta znajdując się w rejonie przejścia dla pieszych w ostatniej chwili zauważyła znajdujących się przy osi jezdni mężczyzn. Zamiast hamulca użyła pedału gazu, a następnie uderzyła w pieszych.

 

W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn z urazem głowy trafił do szpitala, a sama sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tak na prawdę, to kierująca chciała skręcić w prawo, tylko pomyliła strony. Pech chciał, że chwilę później pomyliła gaz z hamulcem. Cała ta sytuacja jest pomylona.