Lubartów: Policjanci poszukują zaginionego Przemysława Barana

Lubartowscy policjanci poszukują zaginionego Przemysława Barana. 30-letni mieszkaniec miejscowości Brzostówka wczoraj około godz. 11.00 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest niepełnosprawny. Ktokolwiek widział zaginionego lub zna aktualne miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

Przemysław Baran
s. Tadeusza i Alicji z d. Jemielniak
ur. 11.04.1984 r.
zam. Brzostówka 217 gm. Serniki

Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony w dniu 12 lipca ( sobota) około godz. 11.00 wyszedł z domu najprawdopodobniej w stronę pobliskiego lasu. 30-latek jest niepełnosprawny.

Rysopis zaginionego: około 170 cm. wzrostu, 60 kg wagi, szczupła budowa ciała, włosy blond oczy niebieskie, twarz okrągła, brak znaków szczególnych.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna aktualne miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z lubartowską Policją pod nr tel. (81) 855-20-31 lub tel. alarmowy 997/112.

68-67427

materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.