Wtorek bez ciepłej wody i ogrzewania. Awaria sieci ciepłowniczej w Lublinie

kran woda
Przerwa w dostawie wody | fot. pixabay

W wyniku usterki sieci ciepłowniczej setki mieszkańców Lublina we wtorek może zostać odciętych od ogrzewania i ciepłej wody.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (LPEC) informuje, że we wtorek (30 stycznia) przystąpi do usunięcia usterki ciepłowniczej, do której doszło na ul. Inżynierskiej w pobliżu Elektrociepłowni Lublin Wrotków.

– Od godzin porannych do godzin wieczornych mogą wystąpić zakłócenia w dostawie ciepła i ciepłej wody w dzielnicach: Rury, Czechów Północny oraz rejonie ul. Weteranów i ul. Popiełuszki – informuje Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Dodatkowo nastąpi przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody do budynków przy ul. Inżynierskiej 3, 5, 5C, 8A, 9.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.