Loty z Lublina do trzech miast na Ukrainie. Bilety od 182 zł [ZDJĘCIA]

Inauguracja lotów z Portu Lotniczego Lublin do trzech miast na Ukrainie przez linie Bravo Airways | fot. mat. prasowe

W piątek linie lotnicze Bravo Airways zainaugurowały loty z trzech ukraińskich miast do Lublina. Ceny biletów rozpoczynają się od 182 złotych.

W piątek o godz. 12.15 w Porcie Lotniczym Lublin wylądował pierwszy Boeing 737 linii Bravo Airways z Kijowa. Na jej pokładzie przyleciało 120 osób, z czego blisko 80 to delegacja z Ukrainy, która uczestniczyła w inauguracji nowych połączeń z trzech miast Ukrainy do Lublina.

Samoloty Bravo Airways będą latały z Lublina nie tylko do Kijowa, ale też do Chersonia i Charkowa. Loty do Kijowa i Chersonia odbywają się trzy razy w tygodniu, a do Charkowa – dwa razy. Bilety do Kijowa kosztują od 182 zł w jedną stronę, do Charkowa – 237 zł, a do Chersonia – 182 zł.

– Dla nas to bardzo duży krok w rozwoju. To pierwsze połączenie do kraju Unii Europejskiej. Chcemy dobrze zacząć. Stawiamy na ciągły wzrost jakości i dbałość o bezpieczeństwo – mówił Igor Logvynenko, dyrektor generalny Bravo Airways.

Z Lublina do Charkowa polecimy w poniedziałek o 00.25 i w czwartek o 4.25. Do Chersonia w piątek o 14.45, niedzielę o 19.05 ·oraz w środę o 23.30. Połączenie do Kijowa odbywać się będą w piątek o 19.40, poniedziałek o 05.45 oraz we czwartek o 09.45.

To czwarte połączenie z lotniska w Świdniku na Ukrainę. Obecnie na trasie do Kijowa operują linie Wizz Air. Jej loty odbywają się dwa razy w tygodniu.

ZDJĘCIAWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.