Lotnisko w Świdniku szuka pracownika. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego

IMG 5632
Port Lotniczy Lublin | fot. PLL

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika do pracy na lotnisku w Świdniku. Tym razem praca czeka na pracownika informacji lotniskowej i salonu klasy biznes. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Port Lotniczy Lublin w Świdniku poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik informacji lotniskowej i salonu klasy biznes. Do obowiązków przyszłego pracownika będzie należało m.in. udzielanie informacji pasażerom i klientom Portu Lotniczego Lublin dotyczących ruchu lotniczego, poruszania się po porcie lotniczym, bieżącej sytuacji w terminalu itp., obsługa informacji telefonicznej i systemu audio (zapowiedzi) oraz komunikacji radiowej, obsługa komputera, sprzedaż biletów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa salonu klasy biznes, obsługa i rozliczanie systemu parkingowego.

Wymagania konieczne stawiane kandydatom to: wykształcenie minimum średnie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta, dyspozycyjność i kultura osobista, umiejętności interpersonalne i zdolność rozwiązywania trudnych sytuacji, oświadczenie o niekaralności. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży turystycznej (sprzedaż biletów) lub lotniczej, znajomość innego języka obcego (rosyjski, ukraiński, włoski, niemiecki).

„Wymagane będzie udokumentowanie posiadania kwalifikacji i spełnienia wymagań na powyższe stanowisko pracy przez osoby wybrane w procesie rekrutacji. Wymagania konieczne zostaną zweryfikowane podczas rozmów rekrutacyjnych” – czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 8 października.

Zobacz wszystkie oferty pracy w Port Lotniczy Lublin. Kliknij TUTAJ.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.