Lotnisko w Świdniku szuka pracownika. Jakie są wymagania?

Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku
Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku | fot. pixabay

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika do pracy na lotnisku w Świdniku. Praca czeka na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu finansowego. Wymagana jest wykształcenie wyższe ekonomiczne.

Port Lotniczy Lublin w Świdniku poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds. kontrolingu finansowego. Do obowiązków przyszłego pracownika będzie należało m.in. opracowywanie rocznego budżetu, prognoz i planów finansowych Spółki, sporządzanie analiz, raportów, zestawień, prognozowanie i analizowanie płynności finansowej Spółki, kontrola wykonania budżetu kosztów i przychodów, przygotowywanie dokumentów niezbędnych do uzyskania finansowania oraz współpraca z bankiem dotycząca programu emisji obligacji.

Wymagania konieczne stawiane kandydatom to: wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne, minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w kontrolingu finansowym, doświadczenie w budżetowaniu oraz tworzeniu i wdrażaniu planów finansowych, praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel i oświadczenie o niekaralności.

Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w obsłudze systemów finansowo-księgowych, doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z prowadzeniem finansów w branży lotniczej (w podmiotach zarządzających portem lotniczym lub ANSP), doświadczenie zawodowe w zarządzaniu finansami jednostek posiadających status zamawiającego w rozumieniu przepisów ustawy prawo zamówień publicznych.

„Wymagane będzie udokumentowanie posiadania kwalifikacji i spełnienia wymagań na powyższe stanowisko pracy przez osoby wybrane w procesie rekrutacji. Wymagania konieczne zostaną zweryfikowane podczas rozmów rekrutacyjnych” – czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 19 października.

Zobacz wszystkie oferty pracy w Port Lotniczy Lublin. Kliknij TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.