Lotnisko w Świdniku obsłużyło 2-milionowego pasażera. Jest nim pani Weronika

2W8A6554
Port Lotniczy Lublin obsłużył 2-milionowego pasażera | fot. PLL

Pani Weronika została 2-milionowym pasażerem, który odprawił się na lotnisku w Świdniku. Pasażerka otrzymała zestaw walizek oraz voucher o wartości 200 euro na loty realizowane przez linie Wizz Air.

To odpowiedni moment, aby podziękować pasażerom za zaufanie, jakim każdego dnia obdarzają nas i linie lotnicze, operujące z lubelskiego lotniska. Cieszymy się, że możemy świętować już dwa miliony pasażerów odprawionych w Porcie Lotniczym Lublin. Pamiętajmy, że sprawne funkcjonowanie naszego portu nie byłoby możliwe bez ludzi, którzy codziennie dbają o bezpieczeństwo i komfort podróżujących – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Wyjątkową pasażerkę osobiście przywitali przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin, którzy wręczyli zestaw walizek oraz voucher na bezpłatne korzystanie z biznesowej poczekalni przez rok. Od linii lotniczych Wizz Air pasażer otrzymał także voucher o wartości 200 euro do wykorzystania na trasach realizowanych przez przewoźnika.

Pani Weronika wracała z Holandii, gdzie spędziła święta. Był to jej pierwszy lot samolotem w życiu.

Cieszymy się, że możemy świętować dwumilionowego pasażera razem z lotniskiem w Lublinie. Jest to ważny kamień milowy zarówno dla Portu Lotniczego Lublin, jak i dla Wizz Air. Od naszego pierwszego lotu do Lublina siedem lat temu, w grudzień 2012 r., przewieźliśmy już ponad 1,3 miliona pasażerów do i z tego pięknego miasta. Bazując na naszym wieloletnim zaangażowaniu w Polsce i Lublinie, dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym pasażerom dogodne możliwości podróżowania taniej” – powiedział Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

2W8A6498
Port Lotniczy Lublin obsłużył 2-milionowego pasażera | fot. PLL

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.