Lotnisko Lublin za promocję połączenia do Monachium zapłaci przewoźnikowi 2 mln zł

Zdjęcie ilustracyjne

Port Lotniczy Lublin zapłaci za promocję połączenia do Monachium. Wartość umowy podpisanej z obsługującą je linią lotniczą BMI Regional opiewa na kwotę 481 tys. euro, czyli ponad 2 mln zł.

 

Jak podaje portal pasazer.pl, port lotniczy w Lublinie podpisał umowę na promocję połączenia do Monachium z obsługującą je linią lotniczą BMI Regional. Umowę podpisano już w maju, ale 18 lipca informacja została umieszczona w unijnym rejestrze zamówień publicznych.

 

Warunki zamówienia nie precyzują sposobu promocji połączenia, czasu trwania umowy ani dokładnej jej wartości. Wszystkie te dane znajdują się w umowie między linią a lotniskiem, która nie jest jawna.

 

Z warunków przetargu można jednak wywnioskować, że BMI Regional otrzyma za reklamę połączenia z Monachium do Lublina co najmniej 481 tys. euro, czyli ponad 2 mln zł.

 

Przypomnijmy, że przewoźnik BMI Regional lata z Monachium do Lublina codziennie od 27 marca.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.