Lotnisko Lublin. Small Planet rezygnuje z lotów do Werony

Linie lotnicze Small Planet | fot. Small Planet

Nie będzie lotów z Portu Lotniczego Lublin do Werony. Linie lotnicze Small Planet rezygnują z połączenia z lubelskiego lotniska do Werony. Jaki jest powód takiej decyzji?

Loty z Lublina do Werony miały być wykonywane raz w tygodniu od 23 grudnia do 24 lutego przyszłego roku. Połączenie miało wystartować za 2 dni. Jednak od kilku dni nie jest ono dostępne w systemie rezerwacyjnym linii Small Planet. Przewoźnik zablokował możliwość zakupu biletów na tej trasie.

Do Werony nie polecisz

– Ze względu na bardzo niskie zainteresowanie byliśmy zmuszeni anulować połączenia na tej trasie – informuje Tomasz Ostojski, przedstawiciel linii Small Planet.

Co z osobami, które kupiły bilety

– Wszyscy pasażerowie, którzy wykupili bilety na to połączenie dostaną propozycję lotów alternatywnych na pokładach samolotów Small Planet lub alternatywne połączenia u innych przewoźników – wyjaśnia Ostojski.

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.