Dokąd chcemy latać z Lublina? Lotnisko pyta mieszkańców o nowe kierunki

IMG 6119
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PLL

Port Lotniczy Lublin przygotował ankietę, w której pyta dokąd chcielibyśmy polecieć z lotniska w Świdniku. Do wyboru mamy m.in. Gdańsk czy Paryż.

 

Port już pracuje nad poszerzeniem oferty połączeń z Lublina w kolejnych sezonach. Barcelona, Lizbona a może Paryż?

 

Jest to już szósta edycja ankiety przygotowanej przez władze Portu Lotniczego Lublin. Dzięki odpowiedziom uzyskanym z poprzednich ankietach, władzom lotniska udało się wprowadzić nowe trasy, m.in. do Mediolanu, Monachium, Liverpoolu, Kijowa czy Tel Awiwu.

 

Aktualnie z Lublina można polecieć do Oslo, Sztokholmu, Kijowa, Tel Awiwu, Liverpoolu, Mediolanu, Monachium, Glasgow, Londynu, Eindhoven, Frankfurtu, Dublina, Londynu, Werony i Doncaster.

 

Propozycje nowych kierunków połączeń można zgłaszać wypełniając ankietę (link)

 

Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!

59 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Geteborg – bardzo dużo ludzi mieszka i pracuje w geteborgu i okolicach. Ponad 60 % osób które znam tu w geteborgu i okolicy pochodzi z województwa lubelskiego.

    1. Geteborg – bardzo dużo ludzi mieszka i pracuje w geteborgu i okolicach. Ponad 60 % osób które znam tu w geteborgu i okolicy pochodzi z województwa lubelskiego.

  2. Poznajemy swój kraj i niech tak zostanie w domu bo jestem na telefonie i radujmy się za to że nie ma to jak w kraju i za to że nie ma to jak się czujesz dlatego loty z Lublina powinny być nad nasze morze tj.w kierunku Gdańsk,Gdynia i Sopot,doceńmy to co nam zostawili i radujmy się z tego,dlatego uważam że loty powinny być w Polsce a później dalej.

  3. Tylko Antwerpia misza i pracuje w tym miescie wiele tysiecy ludzi z Lublina i okolic 60 % naszych rodakow to Lubelskie jak by zrobli polaczenie tanich lini z Antwerp do Lublina to bym latal napewno razem w miesiacu a i znajomi i rodzina napewno by czesto korzystali

    1. Dobry Pomysł ja jestem za już ewentualnie bruxela(ale nie charleroi) jak nie antwerpia. zawsze to nie eindhoven 🙂

  4. Były loty do Szkocji, było bardzo dużo chętnych dziwie się że zostały odwołane . Mając lotnisko blisko Lublina teraz trzeba jeździć daleko do Warszawy , Rzeszowa Krakowa to po co jest to lotnisko w Świdniku?

  5. A ja chcę na MARSA może być w jedną stronę z międzylądowaniem na KSIĘŻYCU .