Lotnisko Lublin: 33,6 tys. pasażerów w październiku

fot. Port Lotniczy Lublin

W październiku z lubelskiego lotniska skorzystały 33674 osoby. To prawie 4 tys. więcej niż rok temu.

Już w listopadzie lotnisko może świętować milionowego pasażera. Do tego brakuje już nie wiele, bo niecałe 25 tys. podróżnych. W minionym miesiącu wykonano 392 operacje lotnicze.

W sumie, od stycznia, w Świdniku odprawiono 327181 pasażerów. To o ponad 50% lepszy wynik niż, na tym samym etapie, w poprzednim roku.

Barcelona nieco później

Połączenie z miastem w Hiszpanii miało być uruchomione 29 grudnia, przez firmę Small Planet. Tymczasem przewoźnik poinformował o zmianie planów. Do stolicy Katalonii polecimy od kwietnia 2017.

Osoby, które kupiły bilety na połączenia między 29 grudni, a 3 kwietnia mogą, otrzymać zwrot pieniędzy lub polecieć w innym terminie (14 czerwca – 27 września).

(fot. Krzysztof Wiśniewski Lubelska Grupa Spotterska)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.