LOT zawiesza loty z Lublina do Warszawy. Połączenie wróci na wiosnę 2023 r.

LOT zawiesza loty z Lublina do Warszawy
LOT zawiesza loty z Lublina do Warszawy | fot. Kamil Wrzosek, PLL LOT

Od 14 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszą połączenie z Lublina do Warszawy. Połączenie ma wrócić pod koniec marca 2023 r. Zmienią się godziny lotów.

LOT zawiesza rejsy z Lublina do Warszawy na sezon zimowy

Połączenie z Warszawy do Lublina ruszyło jesienią 2018 roku. Obecnie to połączenie jest realizowane 6 razy w tygodniu: poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i sobotę. Samolot w kierunku Lublina wylatuje ze stolicy o godz. 13.50, by wylądować w Lublinie o godz. 14.35. Powrót do Warszawy o godz. 15.05 z lądowaniem o godz. 15.55.

Ostatni lot na tej trasie zostanie zrealizowany 14 listopada. Połączenie wróci dopiero 28 kwietnia przyszłego roku. Loty będą realizowane z tą samą częstotliwością, 6 razy w tygodniu. Samoloty z Warszawy będą wylatywać o godzinie 13.30, a lądowanie w Lublinie o godz. 14.20. Loty z Lublina są z kolei zaplanowane o godz. 14.55, a lądowanie w stolicy przewidziano na 15.45.

Zobacz także: Podsumowanie wakacji na lubelskim lotnisku. Ponad 1,8 tys. operacji lotniczych i 166 tys. pasażerów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.