LOT wprowadza poranne loty z Lublina [LUZ] do Warszawy [WAW]

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

W niedzielę Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają kolejne połączenie z Portu Lotniczego Lublin [LUZ] z Warszawą [WAW]. Loty do stolicy będą odbywały się w godzinach porannych.

Od niedzieli 27 października ruszy nowe, poranne połączenie z Lublina do Warszawy realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT, które będzie obsługiwane 4 razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, czwartki, niedziele. Dodatkowe odloty z Lublina będą odbywały się w poniedziałki, wtorki, środy, piątki.

Poranne loty zwiększają możliwość planowania podróży z LOT Polish Airlines z wylotem z Portu Lotniczego Lublin. Wraz z istniejącym już i cieszącym się powodzeniem wśród pasażerów, codziennym popołudniowym rejsem, możliwa będzie podróż pomiędzy Lublinem, a ponad 20 miejscami docelowymi w Europie, nawet dwa razy dziennie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.