Lodowisko w Świdniku już otwarte. Ile kosztują bilety? [CENNIK]

05
Lodowisko w Świdniku | fot. swidnik.pl

Sezonowe lodowisko na orliku przy budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Świdniku już działa. Pierwsi łyżwiarze skorzystali z niego w niedzielę.

Od niedzieli świdniczanie mają możliwość skorzystania ze ślizgawki przy Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej w Świdniku. Przygotowania do uruchomienia zimowej atrakcji trwały od kilku tygodni. Korzystając z siarczystych mrozów dyrekcja placówki postanowiła udostępnić miejską ślizgawkę.

W dni powszednie lodowa płyta dostępna będzie dla uczniów świdnickich szkół, do godz. 15.30. Natomiast po skończonych zajęciach dla wszystkich mieszkańców Świdnika, do godz. 20.00.

Wejście z własnymi łyżwami kosztuje 3 zł dla uczniów i 5 zł dla dorosłych. Za wypożyczenie łyżew osoba dorosła zapłaci 5 zł, uczeń 3 zł. Ostrzenie kosztuje 5 zł za parę, nauka jazdy z pomocą pingwina to 5 zł za 60 min. Za rezerwację całej tafli na 60 min trzeba zapłacić 200 zł.

Uczniowie w czasie ferii zapłacą 2 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.