List od Czytelnika: Poszukiwany czarny Ford Mondeo – sprawca kolizji drogowej [WIDEO]

Poszukiwany czarny Ford Mondeo na niemieckich blachach „UN DM1013”, który w dniu 1.11 o godzinie około 11 spowodował kolizje drogową z niebieską Toyotą Yaris, po czym uciekł z miejsca wypadku.

Wczoraj (1.11) około godziny 11 na Rondzie Berbeckiego od strony Koryznowej stałam na środkowym pasie, gdy nagle z lewego pasa wjechał we mnie CZARNY FORD MONDEO o NR REJ. UN DM1013 kierowcą był młody mężczyzna (około 20-30 lat) i towarzyszyła mu młoda kobieta w podobnym wieku.

Kierowca po chwili ruszył przerysowując po całej długości lewą stronę auta, wyprzedził mnie i skręcił na rondzie w prawo w ul. Andersa w kierunku cmentarza.

Po chwili zorientowałam się, że kierowca wcale nie zamierza stanąć na poboczu jak pierwotnie myślałam tylko po prostu ucieka, wiec zaczęłam jechać za nim i trąbić żeby się zatrzymał. Kierowca nie zważał na nikogo i o mało nie potrącił pieszych na przejściu.

Udało mi się go dogonić na światłach na skrzyżowaniu ulic Andersa i Walecznych. Tu w zdenerwowaniu udało mi się nagrać na telefonie jego tablice rejestracyjne. Zrównując się z nim dałam mu znać by się zatrzymał. Kierowca Forda pokazał, że skręci w prawo w ulicę Walecznych i zatrzyma się na parkingu, ale gdy tylko zapaliło się zielone światło szybko ruszył i wężykiem wymijając samochody odjechał w stronę ul. Spółdzielczości Pracy.

Zjechałam na chodnik i zatrzymałam patrolujący radiowóz policji. Sprawa została zgłoszona na policję, ale wierzę że dzięki czujności czytelników uda się szybko znaleźć sprawcę zwłaszcza że pojazd poruszał się na niemieckich tablicach rejestracyjnych.

Ford miał dość charakterystyczne naklejki przy tylnej tablicy rejestracyjnej. Po prawej stronie miał żółta naklejkę w kształcie serca, pod tablicą miał białą naklejkę z jakimiś górami i napisem a po lewej stronie miał  okrągła żółtą naklejkę.

***

Masz sprawę, którą chciałbyś poruszyć? Piszcie, przesyłajcie: wiadomosci@spottedlublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.