Linie nr 30 i 44 wróciły na swoje trasy. Jak wygląda sytuacja na innych liniach?

ztm mpk lublin śnieg zima komunikacja miejska trolejbus przystanek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Z uwagi na poprawę warunków drogowych linie nr 30 i 44 powróciły już na swoje podstawowe trasy i obsługują wszystkie przystanki na trasie. Jak wygląda sytuacja na innych liniach?

Linie nr 30 i 44 wróciły na swoje podstawowe trasy

Przejazd na części dróg poza granicami miasta w dalszym jest utrudniony, w związku z czym mogą występować utrudnienia w komunikacji miejskiej. Obecnie dotyczy to przejazdu przez ul. Brzegową w Świdniku linii nr 70.

„Aktualnie opóźnienia, jeśli występują, to w większości przypadków nie przekraczają 5 minut. Na pojedynczych liniach odstępstwa wynoszą 10-15 minut” – mówi Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.